HAKKIMIZDA
Biz hayata dair yaratıcı ve estetik kavramlar süzgecinden geçirilmiş değerler üretmek amacı ile “GRAPHIC ART” ismi ile kurulduk.

Günümüz iletişim çağında tasarım; bir firmanın var olabilmesi için en önemli faktörlerden birini oluşturuyor. Büyük dünya markaları, projelerinde ve ürünlerinde sürekli tasarıma başvuruyor, bu sayede bugünkü değerlerini ve bütçelerini elde ettiklerini önemle belirtiyorlar. Unutulmamalıdır ki; bir ürünün satılabilmesi, o ürünün tasarımı ve kullanışlı olabilmesine bağlıdır. Bir ürünün kullanışlı olabilmesini sağlayan ise yine ürünün tasarımıdır.

Biz müşterilerimize bir yol haritası çizeriz. Bu harita aynı zamanda müşterimizin marka olabilmesini sağlayan formül olur. Böylece müşterilerimizle matematiksel bir süreç yaşarken yaratıcılığın sonsuz dünyasında gezinir ve bir markayı birlikte yaratırız. Bu formülden aldığımız sonuç her zaman %100 doğru ve %100 estetik olur. Biz tasarımlarımızı “Leonardo da Vinci” gibi matematiksel doğrulukları ve istatistikleri göz önünde bulundurarak yaparız.

GRAPHIC ART
Her zaman daha özgür, daha yaratıcı, eleştirel ve daha önce yapılmamış “sanat eseri niteliği taşıyan” tasarımlar üretiyoruz.

HEDEFLERİMİZ
Türkiye’nin ve dünya’nın önde gelen markalarını yaratmak ve kendini kanıtlamış markaların ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

ÖNCELİKLERİMİZ
Müşterilerimizi en zirveye taşımak birincil hedefimiz. müşterilerimizin daima hak ettiği değeri taşımasını sağlar, yaptığı işlere ve firmasına estetik değerler katarız. yaptığımız bir yaratıcı tasarımdan dolayı müşterimiz övülüyorsa, biz övülüyormuş gibi hisseder ve bu durumdan gurur duyarız.

BAŞARILI TASARIM
Bir tasarıma kullanıcı, defalarca bakıyor ve her baktığında farklı bir şey yakalıyorsa, izlerken zevk alıyor, gözlerini tasarımdan çekemiyorsa, göz ucuyla gördüğü tasarıma dönüp bir daha derinden bakıyorsa, bize göre o iş başarılı olmuş bir iştir.

MOVIE ART
Animasyon, film, çizgi film, sanal stüdyo, tv grafikleri ve üç boyutlu modelleme gibi projelerinizi istediğiniz konsepte en uygun biçimde ve dünya kalitesi standartlarında üretiyoruz.

HEDEFLERİMİZ
Türkiye televizyon ve film endüstrisinde vazgeçilmez proje ortağınız olmanın yanı sıra sizlere her zaman en kaliteli projeleri sunmayı hedefliyoruz.

ÖNCELİKLERİMİZ
Yaptığımız çalışmaların benzersin ve kaliteli olması birincil hedefimiz. defalarca izlenecek ve dilden dile yayılacak, tüm izleyicilerin ortak bir düşünceyle mükemmel bir iş olduğuna kanaat getireceği projeleri üretiyoruz. bu durum bizi gururlandırırken, ürettiğimiz eserlerin daima müşterilerimizi farklı kılması gerektiği inancındayız.

BAŞARILI PROJE
Projeyi izleyen kullanıcı; izlediği görüntüden, sıkılmıyor tam aksine zevk alıyor ve hoşuna gidiyorsa. çevresine izlemesi için tavsiyede bulunuyorsa. kanal değiştirirken geri dönüp izlemek istiyor, kaçırdığı için üzülüyorsa. bize göre “o proje” başarılı olmuş bir projedir.